دسته‌بندی نشده

معایب و مزایای آیفون تصویری سوزوکی

مشکلات آیفون تصویری سوزوکی

سوزوکی یکی از برند هایی است که چندین سال پی در پی توانسته است گواهی نامه رضایت مشتریان را کسب کند.از همین رو بساری از مشتریان جدید میخواهد بدانند معایب و مزایای آیفون تصویری سوزوکی چگونه است و از لحاظ کیفی در حد کدام برند است ؟در این مقاله به معایب و مزایای آیفون تصویری سوزوکی می پردازیم.

آیفون تصویری سوزوکی چه مزایایی دارد؟

در این مقاله مخواهیم به مزایای آیفون تصویری سوزوکی بپردازیم:

  • استفاده از برند بین المللی

  • قیمت ارزان آیفون

  • گارانتی 36 ماهه

برند بین الملی سوزوکی

مشتریان سوزوکی دراولین قدم یک برند معتبر ببین المللی مصرف میکنند.وقتی صحبت از برند سوزوکی میشود تمام افراد حواسشان به برند ماشین سوزوکی میرود . این برند توانسته است سالیان سال با کسب رضایت مشتریان خود،برندش را، یک برند بین المللی کند .تمامی محصولات که با برند سوزوکی تولید میشوند ،محصولات خود را تحت نظارت سوزوکی سنگاپور تولید میکنند. پس عملا اگر این برند ،کیفیت این محصول را تایید نکند اجازه طراحی،ساخت و تولید محصول داده نمیشود.این محصول زیر نظر سوزوکی سنگاپور تایید و سپس در کارخانه ایران  تولید میشود .

گارانتی  سه ساله سوزوکی

برند سوزوکی برای رقابت با مشتریان خود دریافت که اولین اصل بازار مشتریان،کسب رضایت آنهاست و مشتریان برای خرید از محصولات سوزوکی باید با خیال آسوده به این برند اطمینان کنند تا هر خانواده ایرانی بتواند سهمی از محصولات سوزوکی را در سبد خرید کالاهای خود داشته باشد.شرط این خرید کنار مشتری بودن است .برند سوزوکی استراتژی برد برد بازار را در پیش گرفت و تصمیم گرفت به مشتریان خود گارانتی سه ساله بدهد. این گارانتی سه ساله شامل یک سال تعویض و دو سال تعمیراست.این گارانتی خیال تمامی مشتریان را راحت میکند که هذر اتفاقی برای آیفون تصویری افتاد بدون هیچ چون و چرایی آیفون آنها تعویض میشود و یک آیفون نو به آنها تحویل میدهد.در صورتی که هر اتفاقی بعد از یکسال برای آیفون تصویری شما بیوفتد قطعات آن دربازار موجود میباشد و به راحتی قابل تعمیر است و اصلا جای نگرانی برای مشتری باقی نمیگذارد.

قیمت ارزان آیفون تصویری سوزوکی

در ایران هر روزه ما شاهده نوسانات ارزی میباشیم و این خود دلیلی گرانی اجناس است .ولی با تمام این تعاریف درب بازکن های سوزوکی توانسته است قیمت خود را در رده ای قرار دهد که با برند های داخلی نظیر الکتروپیک و تابا  رقابت کند.قیمت آیفون تصویری های اقتصادی و حافظه دار سوزوکی و لاکچری سوزوکی بسیار پایین تر از الکتروپیک میباشد ولی از نظر کیفیتی رقابت تنگاتنگی با هم دارند .آیفون تصویری های سوزوکی جز برند های ارزان قیمت در ایران به حساب می آید که صرف دارد.

کیفیت بسته بندی و کیفیت مورد تایید بین المللی

کیفیت بسته بندی آیفون تصویری های سوزوکی ،از انجایی که این برند بین المللی است ئو دستش در انتخاب مواد اولیه آیفون باز است بهترین مواد اولیه را برای این محصولات انتخاب کرده است . از کیفیت بین المللی برخوردار است

معایب آیفون تصویری سوزوکی

اما آیفون تصویری سوزوکی بعد از کلی مزایا، معایبی نیز دارد.ولی این معایب به پهیچ وجه مزایا را زیر سوال نمیبرد.

قابلیت بازکردن درب پارکینگ و ارتباط

در آیفون های تصویری سوزوکی ارتباط با نگهبانی موجود نمیباشد. این ویژگی برای این است که در مجتمع های مسکونی بزرگتر افراد بتوانند به راحتی با لابی و یا نگهبانی ارتباط برقرار کنند.برای مثال اگر فردی بخواهد یک آیفون تصویری با حافظه داخلی و ذخیره عکس و فیلم تهیه کند و بخواهد که به راحتی با نگهبانی در ارتباط باشد باید قید برند سوزوکی را بزند و به سراغ برند های الکتروپیک و تابا برود که  از نظر قیمت تقریبا دوبرابر قیمت سوزوکی میباشد. در برند های دیگر هر چه قیمت درب بازکن ها بیشتر میشود آپشن ها نیز بیشتر میشود.مثلا در برندهای تابا و الکتروپیک در قیمت های بالا آیفون تصویری دارای مزیت های زیر است :

  • قابلیت باز کردن درب پارکینگ

  • قابلیت ارتباط با نگهبانی

  • قابلیت کنترل آسانسور

  • قابلیت ارتباط داخلی با تمام واحد ها و...

 قابلیت ارتباط با واحد ها

قابلیت اینترکام یا ارتباط داخلی شاید به آن صورت مورد نیاز نباشد سوزوکی در گذشته مدل های آیفون تصویری داشت که دارای اینترکام بود ولی آن را از خط تولید خارج کرد  دیگر در بازار موجود نیست. شاید بودن ارتباط داخلی برای ساختمان ها یک ضرورت واجب نباشد اما وجودارتباط داخلی یک مزیت حساب میشود و برند سوزوکی را باسایر برند ها وارد در رقابت میکند

گوشی های سوزکی فقط در دو نوع حافظه دار و بدون حافظه خلاصه میشود.و هیچ کدوم از این موارد را پشتیبانی نمیکند . اگر فردی موقع خرید ارتباط داخلی بین واحد ها را خواهان باشد به راحتی از این برند گذر میکند و این برای کارخانه بزرگ سوزوکی ضعف بحساب می آیدو اما به هر حال سوزوکی ترجیح میدهد با قشر متوسط جامعه کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *