آیفون تصویری

قیمت آیفون تصویری ارزان

 قیمت آیفون تصویری ارزان در بازار ایران چند است ؟😲

قیمت آیفون تصویری ارزان ،در هر برند چه قیمتی است ؟ آیا اطلاع دارید؟ در این مقاله قرار است به سوالات شما عزیزان پاسخ میدهیم و ازهر برند ارزانترین آیفون تصویری را به شما معرفی کنیم تابدون آنکه ذهن شما زیادی شلوغ شود ، به راحتی ارزان ترین گوشی مورد نظر خود را تهیه کنید .تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

 

ارزارن ترین آیفون تصویری الکتروپیک

قیمت آیفون تصویری ارزان الکتروپیک چند است ؟؟   شاید برای بسیاری از شما عزیزان قیمت آیفون تصویری های ارزان الکتروپیک سوال شده باشد. ارزانهمانطور که میدانید آیفون تصویری الکتروپیک بهترین برند موجود در بازار است . همانطور که میدانید  هر برندی یک گوشی ارزان قیمت دارد که از هر قشری از جامعه باشید میتوانید آن را به راحتی تهیه کنید.آیفون تصویری پیک مدل 1286 ارزان ترین گوشی این برند است . این گوشی دارای مانیتور 4.3 اینچ و بدون حافظه است. این آیفون فقط دارای رنگ سفید است و فاقد رنگ بندی است.اگر شما از آیفون تصویری خود فقط انتظار دارید که تصویری فرد مقابل درب را ببینید این درب باز کن تصویری در سبد محصولات شما جای دارد.برای مطالعه و مقایسه بهتر اینجا کلیک کنید.

 

 

 

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1286

قیمت : 1,750,000

 

قیمت آیفون تصویری ارزان سوزوکی چند است ؟

ارزان ترین آیفون تصویری سوزوکی مدل 413 است . این مدل دارای مانیتور 4.3 اینچ است و بدونه حافظه است. این مانیتور از نظر ظاهری مانند مانیتور های الکتروپیک است. این مانیتور دارای رنگ سفید است و فقط قابلیت باز کردن درب و نمایش تصویری که جلوی درب ورودی است را دارد.برای اطلاعات کامل اینجا کلیک کنید.

 

 

آیفون تصویری سوزوکی مدل 413

قیمت : 1,520,000

قیمت آیفون تصویری ارزان کوماکس چند است ؟

آیفون تصویری کوماکس در بین برند های آیفون تصویری ارزان ترین برند بازار است. این بدین معنی نیست که از کیفیت خوبی برخوردار نیست و یا زود خراب میشود. برعکس اتفاقا خرابی های آیفون های کوماکس ایرانی بسیار کم است و از همه بهتر گارانتی کوماکس است که 24 ماهه است و 12 ماه تعمیر و 12 ماه تعویض بدون قید شرط دارد.ارزان ترین مدل کوماکس مدل  4pnc است. این گوشی فاقد حافظه داخلی است و دارای مایتور 4.3 اینچ است. برای اطلاعات بیشتر و مقایسه بهتر اینجا کلیک کنید .

 

آیفون تصویری کوماکس مدل 4pnc

قیمت : 1,320,000

قیمت آیفون تصویری ارزان تابا چند است ؟

آیفون تصویری تابا  از برند های خوب بازار است و میتوانید با خیال راحت از این برند خرید کنید. همیشه تقاضای آیفون تصویری تابا و الکتروپیک با هم در رقابتند و اکثر مصرف کنندگان به این دو نام آشنا هستند.و اعتماد به این دو برند برایشان راحت تر است. ارزان ترین آیفون تصویری تابا مدل 1040m است که دارای حافظه داخلی است. این مدل تابا تا چندی پیش بدون حافظه نیز داشت و قیمت آن پایین تر بود . اما به مرور زمان به علت درخواست بیشتر حافظه دار خط تولید بدون حافظه آن جمع شد و فقط مدل حافظه دار آن در بازار موجود میباشد. این مدل  سبک و ظاهری شبیه سه برند قبلی دارد و تفاوت چندانی ندارد و دارای مانیتور 4.3 اینچ است . گارانتی تابا نیزمانند الکتروپیک 36 ماهه است و فقط تعمیر دارد.

ارزان ترین آیفون تصویری تابا

آیفون تصویری تابا مدل 1090

قیمت : 2,100,000

قیمت آیفون تصویری ارزان آلدو چند است ؟

آیفون تصویری ارزان آلدو مانند کوماکس است . گوشی آلدو مدل 412 دارای مانیتور 4.3 اینچ است. بدون  حافظه داخلی و دارای گارانتی دو ساله است .هیچ کدوم از گوشی های ارزان ارتباط داخلی ندارند. اگر دنبال آیفون تصویری ارزان میگردید دقیقا گوشی های آلدو برطرف کننده نیاز منزل شماست . برای اطلاعات بیشتر و مقایسه بهتر اینجا کلیک کنید و یا میتوانید مراحل خرید خود را همین جا تکمیل کنید

 

 

v412 (1)

آیفون تصویری آلدو مدل 412

قیمت : 1,510,000

آیفون تصویری ارزان سیماران چند است؟

یکی از ارزانترین آیفون های تصویری سیماران مدل  43FL است . از نظر ظاهری، ظاهری متفاوتی با سایر برندها دارد .مانیتور 4.3 اینچ دارد و بدون حافظه است. در وسط این گوشی یک دایره وجود دارد که آن را از سایر گوشی ها متمایز میکند.این دایره در واقع همان دکمه های گوشی شما هستند.گارانتی سیماران 36 ماهه و مانند  الکتروپیک و تابا است.

 

آیفون تصویری ارزان سیماران

آیفون تصویری سیماران مدل 43FL

قیمت : 1,350,000

آیفون تصویری ارزان تکنمادر ایران چند است؟

آیفون تصویری تکنما از آن برند هایی  نیست که گوشی های ارزانی داشته باشد . در کل کسانی به سمت تکنما میروند میدانند این برند آپشن های خاص با قیمت های خاص دارد . این گوشی طرفداران خاص خود را دارد.آیفون تصویری تکنما ارزان ترین گوشی که دارد مدل D43  است که حافظه داخلی ندارد و مانیتور 4.3 اینچ دارد این گوشی قابلیت ارتباط داخلی دارد و قابلیت اتصال به دو پنل و یک دوربین مداربسته را دارد.

 

 

آیفون تصویری ارزان تکنما

آیفون تصویری تکنما مدل D43

قیمت : 2,100,000

نتیجه گیری :

شما میتوانید از برندی که میخواهید خرید کنید ما در لاله زار مال تمام برند ها را موجود داریم تا شما بتوانید بدون دغدغه و با خیال راحت خرید کنید. از اینکه ما را برای خرید خود انتخاب کرده اید به خود میبالیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *