جک پارکینگی چیست؟

جک پارکینگی وسیله ای است که امروزه در تمام ساختمان ها و درب های ورودی دیده میشود که با استفاده از ریموت کنترل درب شما باز یا بسته میشود. در بعضی ساختمان ها درب به صورت ریلی باز میشود .در این درب ها باید از جک های ریلی استفاده شود .در هنگام خرید جک پارکینیگ و یا جک ریلی وزن درب ورودی شما و برند کشورسازنده جک و یا برند کشور صادر کننده از جمله نکاتی است که باید به آن دقت لازم راداشته باشید.

جک پارکینگی ایرانی

در بین جک های پارکینگی برند های ایرانی دارای قیمت های مناسب تری هستند. اگر درهنگام خرید محدودیت قیمت ندارید از جک های خارجی استفاده کنید . ولی اگر با بودجه معین شده به دنبال جک هستید در بین برند های ایرانی جک الکتروپیک مدل u10 یوتاب  جکی است با کیفیت بالا به بازار ارائه شده است و تا به حال خرابی نداشته است. این جک از لحاظ ظاهری شبیه جک v2است که ایتایی است. برندهای ایرانی جک ها پارکینگی عبارتند از :جک یوتاب ،جک یال ،جک سوزوکی ، جک محک ، جک گلدن گیت ، جک دیپلمات،جک سیماران،جک تابا ، جک میلان ، جک بتا ،جک آلدو هستند. هنگام خرید جک پارکینگی حتما با مشاوران لاله مال در تماس باشید تا بهترین جک درب پارکینگ را با توجه به بودجه شما معرفی کنند.ما در لاله زار مال تمامی جک های ایرانی و خارجی را موجود داریم . تنها نکته ای که برای ما در لاله زار مال  هائض اهمیت این است که شما بهترین جک را با بهترین قیمت خرید کنید  .

هزینه نصب و راه اندازی جک پارکینگی

نصب جک پارکینگی توسط نصاب های حرفه ای لاله زار مال انجام میشود . اما در این میان کسانی هستند که همیشه این سوال را دارند که میتوانیم جک را خودمان نصب کنیم؟ در جواب این سوال باید بگویم خیر. جک ها بسته به برند ایرانی و یا خارجی بودن آنها بالای120 نوع برنامه کد نویسی شده دارد و اگر شما یک نصاب متخصص نباشید برد جک را میسوزانید و یک هزینه هنگفت بر روی دست خود و کارفرما میگذارید . اگر حرفه ی اصلیتان نصب جک پارکینگی نیست و به اندازه کافی در این امر مهارت ندارید . بهتر است این کار را به متخصص خود بسپاریدو فوری با کارشناسان لاله زار مال تماس بگیرید تا برای نصب جک مهندس متخصص برای آدرس شما ارسال شود . هزینه نصب جک پارکینگی بستگی به نوع جک دارد و جک یکسری متریال و سیم کشی های مخصوص به خود را دارد . اگر این فعالیت ها انجام شده باشد یه مبلغی و اگر انجام نشده باشد مبلغ متفاوت است . ولی در کل هزینه ها با همه متعلعات از 1,500,000شروع میشود و بسته به متعلقات منزل شما مبلغی ناچیز بالا و پایین میشود.

بهترین جک پارکینگی

بهترین جک پارکینگی از نظر شما چه جکی است؟

 • جکی که وزن 500 کیلو گرمو یا حتی بیشتر را به راحتی جا به جاکند؟

 • جکی که در مقابل تردد های بسایر در طول روز دچار خرابی نشود ؟

 • جک که چندین سال کار کند و خرابی نداشته باشد ؟

 • جکی که گارانتی داشته باشد ؟

 • جکی که در صورتی خراب شدن،قطعات آن دربازار موجود باشد؟

 • جکی که هزینه تعمیر آن کم باشد؟

واقعا جک خوب چه جکی است؟ در حقیقت جک خوب جکی است که همه این ویژگی هارا با هم داشته باشد . تمامی جک ها این ویژگی هارا دارند . اما نکته اینجاست که بعضی  از جک ها این ویژگی هارا کمتر و بعضی بیشتر دارند.اما نکته ای که میشود به آن استناد کرد این است نصاب خوب و متخصص مانند یک چرخ دنده برای جک پارکینیگی شماست. اگر این چرخ دنده سر جای خود نباشد ،ساعت به درستی کار نمیکند. نصب صحیح بسیار بیشتر از چیزی که فکر میکنید اهمیت دارد.برای مثال بارها اتفاق افتاده است که مشتری بهترین جک موجود دربازاررا که ده سال گارانتی داشته است خریداری کرده. اما پس از یک ماه تماس گرفته است و گفته که جک سوخته است.هنگامی که متخصصین ما به محل نصب جک رفته اند با صحنه ای مواجه شدند که فقط و فقط از نداشتن اطلاعات کافی نصاب قبلی بوده است. که جک را برعکس نصب کرده است و باران به داخل جک نفوظ کرده است و بردهای جک را سوزاندهاست. در واقع یک اشتباه  خیلی کوچک توانست هزینه هنگفتی بر روی دست نصاب بگذارد .

هنگام خرید جک به این سوالات پاسخ دهید:

 • درب شما ریلی از یا دو لنگه؟

 • درب شما چند گیلو گرم است؟

 • تردد در روز چند بار است؟

 • جک برای استفاده مسکونی میخواهید یا مجتمع اداری ؟

 • بودجه شما چه مقدار است؟

 • برند ایرانی میخواهید یا خارجی؟(جواب این سوال نسبت به بودجه شماست)

پس از اینکه به سوالات بالا پاسخ دادید میتوانید با کارشناسان لاله زار مال در تماس باشید تا بهترین جک را برای شما معرفی کنند . اصلا نگران موجود بودن و یا نبودن کالا نباشید ما در لاله زار مال تمامی برند جک های پارکینگی را موجود داریم.

جک پارکینگی تک لنگه یا دو لنگه؟

اینکه ما جک تک لنگه استفاده کنیم یا جک دو لنگه سلیقه ای نیست. این انتخاب به درب ورودی شما بستگی دار. بعضی درها هستند که به صورت کامل و یک تکه هستند .هنگام باز کردن این درب کل درب با  هم باز میشود . در بعضی  حیاط های اروپایی این مدل درب پارکنیگ را دیده اید و در تصاویر زیر نیر هست.این درب ها هم میتوانند از جک تک لنگه استفاده کنند و هممیتوانند از جک ریلی استفاده کنند. تفاوت استاده از هر کدام محصولات فقط در این است که فضای کافی برای هنگام باز شدن درب داشته باشید.مثلا درب ورودی شما سه متر است هنگام باز شدن درب تک لنگه ای 3 متری ،باید فضای پشت در 3.5 متر آزاد باشد که درب باز شود. مزیت جک ریلی در این است که شما به این مقدار فضا در پشت درب نیازندارید. درب های پارکینگ در ایران بخاطر فرهنگ بومی اکثریت به دو قسمت  تقسیم میشوند . برای درب های دو تیکه در اکثر منازل ایرانی جک دو لنگه نصب میشود.در جک های دو لنگه بازوها بر روی هر دو درب نصب میشوند و با فشردن دکمه کنترل ریموت فرمان ارسال میشود و درب باز میشود.

تعمیر جک درب پارکینگ

تعمیر جک پارکینگی از معظلاتی  است که همیشه گریبان گیر مالکان است. تعیمرات جک پارکینگی چیزی نست که بشود به هر فردی آن را سپرد. کسی که جک های پارکینگی را تعمیر میکند در ابتدا یک نصاب فوق حرفه ای است و به قول خودمان دل درد جک را میداند. این که یک جک به چه علتی کار نمیکند بسیار مهم است. در تعمیر جک پارکینگی صداقت بسار مهم است. بار ها دیده شده است که دلالان در بازار ،بخاط سوختن یک خازن از ماک جک 9 میلیون تومان دریافت کرده اند به این علت که صاحب جک از فنی جک اطلاعاتی نداشته است در صورتی که هزینه تعمیر آن 120 هزار تومن بوده است. در لاله زار مال صداقت با مشتری  اصل اول کار ما ماست .جکی که خراب میشود در ابتدا بررسی میشود ایران اصلی آن پیدا میشود و صاحب جک کامل توضیح داده میشود . در لاله زار مال  اطلاعات کافی نداشتن دلیل بر هزینه زیادی گرفتن نمیشود . ما بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران جک پارکینگی را در اختیار شما میگذاریم تا شما با خیال راحت به ما اعتماد کنید. اینکه مابرای خیال آسوده شما ارزش قائل هستیم برای ما ارزشمند است و رضایت شما برای ما ،با هیچ پولی قابل معامله  نیست.

بارها از ما پرسیده شده که ما در شهر تهران نیسیتیم .و به شما دسترسی نداریم. اگر شما در شهرستان هستید ،جک خود را با  تیپاکس برای ما ارسال کنید. جک به قسمت تعمیر جک های پارکینیگی میرود و پس از برسی ایراد آن به شما گزارش داده میشود . هزینه اعلام میشود. و جک تعمیر میشود و مثل روز اول کار میکند . پس اگر در شهرستان هستید نگران فاصله نباشید . در ه جای ایران هستید ما توانایی خدمات رسانی به شمارا داریم

جک پارکینگی ارزان

جک پارکینگی ایرانی در برند ها ارزانتر از جک های خارجی هستند. قیمت جک های ایرانی از5 میلیون تومان شروع میشوند و بالاتر میروند. اگر به دنبال جکی هستید که خرابی نداشته باشد و بسیار روان برای شما کار کند جک الکتروپیک (یوتاب یوتن ) بهترین جک ایرانی موجود است که خرابی نداشته و بسیار روان است. از لحاظ ظاهری مشابه جک v2 ایتالیاست که و از جک v2  دست کمی ندارد . اما اگر جک خارجی مد نظر شماست اول جک وی توv2را به شما پیشنهاد میکنیم سپس جک های دیگر را. جک یوتاب با اینکه در بین جک ها جز جک پارکینگی ارزان  قیمت محسوب میشود اما کیفیت بالایی دارد و  دارای 36 ماه گارانتی میباشد. در صورت بروز ایراد قطعات آن نیز موجود میباشد و هزینه تعمیر آن از سایر جک های پارکینگی کمتر است.

جک پارکینگی خارجی

قیمت های جک درب پارکینگی خارجی با توجه به نوسانات دلار مشخص میشود . این جک ها ایتالیایی هستند و در ایران نیز فراوان است . جک های ایتالیایی دارای کیفیت بالا و همچنین قیمت بالا هستند. بهترین جک پارکینگی خارجی در جک های ایتالیایی به ترتیب از لحاظ کیفیت :

 • فک

 • وی تو V2

 • پرتکو

 • زومر SUMMER

 • BFTبی اف تی

در بین جک های خارجی ،جک فک  FAAC از همه گران قیمت تر است و از تمامی جک های موجود در بازار،از بالاترین کیفیت برخوردار است.این جک ایتالیایی است . جک فک دارای گارانتی 4 ساله میباشد. در هنگام خرید این جک،نصب جک آن رایگان میباشد.اگر جک شما به هر دلیلی خراب شود کارشناسان ما به صورت حضوری جک را تحویل میگیرند و تا تایم درست شدن جک شما ،یک جک پارکینگی به صورت امانی به شما میدهند تا در نبود جکتان دچار مشکل نشوید.در بسته بندی جک فک شما دارای بازو ها + دو عدد ریموت کنترل + چشمی درب، مرکز فرمان + چراغ هشدار دهنده و قطعات آن  در بسته بندی موجود میباشد . جک فک یک حک الکترومکانیکی است . خوبی این جک این است که در بازار فیک ندارد و هنگاهم تهیه آن ،بسته بندی جک پارینگی شما با منگنه پلمپ شده است. در صورت باز بودن پلمپ تمامی قطعات را بررسی کنید . بر روی تمامی قطعات برند FAAC   ثبت شده است . برای به دست آوردن اطلاعات کامل درباره جک های بازویی و ریلی  فک اینجا کلیک کنید.

نمایش 9 24 36

جک درب پارکینگ دیپلمات 620

9,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 500 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران  

✔️گارانتی دیپلمات  : 24 ماه

جک پارکینگ دیپلمات 420

7,700,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 300 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران  

✔️گارانتی دیپلمات  : 24 ماه

جک گلدن گیت یونی Golden Gate UNI 400

6,700,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران  

✔️گارانتی گلدن گیت  : 24 ماه

جک پارکینگی گلدن گیت مدل 400 LEADER

7,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران  

✔️گارانتی گلدن گیت  : 24 ماه

جک درب پارکینگ آلدو مدل 400

5,200,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران  

✔️گارانتی آلدو : 24 ماه

جک درب پارکینگ آلدو مدل 600

5,580,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 600 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران  

✔️گارانتی آلدو : 24 ماه

جک درب پارکینگ آلدو مدل 2000

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 2000 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران  

✔️گارانتی آلدو  : 24 ماه

موتور درب ریلی بتا مدل F-500

11,200,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 1600 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  میلان   : 24 ماه

جک درب پارکینگ میلان مدل mohest500

6,200,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 500 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  میلان   : 24 ماه

جک درب پارکینگ میلان مدل mohest400

5,900,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  میلان   : 24 ماه

جک درب پارکینگ میلان مدل mohest600

6,700,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 550 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  میلان   : 24 ماه

جک درب پارکینگ سیماران فراز مدل P5

14,300,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سیماران   : 24 ماه

جک درب پارکینگ سیماران فراز مدل P4

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 300 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سیماران   : 24 ماه

جک درب پارکینگ سیماران مدل S6

6,900,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 300 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سیماران   : 24 ماه

جک درب پارکینگ سیماران فراز مدل S4

6,200,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سیماران   : 24 ماه

جک درب پارکینگ سیماران مدل Faraz N

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 380 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سیماران   : 24 ماه

موتور درب ریلی سیماران فراز مدل 2000

10,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 2000 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سیماران   : 24 ماه

جک درب پارکینگ سیماران فراز مدل 4V

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 380 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سیماران   : 24 ماه

جک درب پارکینگ سوزوکی مدل SZ 600

6,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سوزوکی  : 24 ماه

جک درب پارکینگ سوزوکی مدل sz 400

5,600,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  سوزوکی  : 24 ماه

جک درب پارکینگ تابا مدل TSG-9011

7,100,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  تابا  : 24 ماه

جک درب پارکینگ یال مدل p1

7,800,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 600 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  یال  : 24 ماه

جک درب پارکینگ تک لنگه یال مدل پرایم castomize

7,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 1000 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  یال  : 24 ماه

جک درب پارکینگ یال مدل x2

6,600,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 300 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  یال  : 24 ماه

جک درب پارکینگ یال مدل x1

6,700,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  یال  : 36 ماه

جک درب پارکینگ محک مدل 600

7,900,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 450 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  تکنما  : 24 ماه

جک درب پارکینگ محک مدل mgo200

7,700,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 380 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  تکنما  : 24 ماه

جک درب پارکینگ الکتروپیک مدل 698

5,800,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایران

✔️گارانتی  الکتروپیک  : 24 ماه

جک درب پارکینگ یوتاب مدل U10

6,800,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: اایران

✔️گارانتی  فک  : 24 ماه

موتور درب ریلی FAAC مدل 741

33,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 800 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی  فک  : 36 ماه

جک درب پارکینگ FACC مدل 400 SB

53,300,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی  فک  : 24 ماه

جک درب پارکینگ FAAC مدل 402 CBC

45,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 500 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی  فک  : 24 ماه

جک درب پارکینگ FAAC مدل 402 SBS

51,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی  فک  : 24 ماه

جک درب پارکینگ FAAC مدل 412

34,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی  فک  : 24 ماه

جک هیدرولیک پارکینگ فادینی مدل Sprint880

70,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی فادینی : 24 ماه

جک درب پارکینگ نایس مدل toona 7

37,600,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 1000 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی نایس : 24 ماه

جک درب پارکینگ نایس مدل A60

16,700,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی نایس : 24 ماه

جک درب پارکینگ نایس مدل 3024 too

17,500,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 600 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی نایس : 24 ماه

جک درب پارکینگ پروتکو مدل leader4

16,800,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل:400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی پرتکو : 24 ماه

جک درب پارکینگ پروتکو مدل leader5

18,850,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 350کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی پرتکو : 24 ماه

موتور درب ریلی زومر مدل SM40-800K

31,850,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 800 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: آلمان 

✔️گارانتی زومر : 24 ماه

جک درب پارکینگ زومر مدل twist200el

22,900,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 250 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: آلمان 

✔️گارانتی زومر : 24 ماه

جک درب پارکینگ زومر مدل 350 Twist

30,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 300 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: آلمان 

✔️گارانتی زومر : 24 ماه

جک درب پارکینگ زومر مدل twist 200e

19,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 24 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 200 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: آلمان 

✔️گارانتی زومر : 24 ماه

جک درب پارکینگ زومر مدل twist 500

36,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 500 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: آلمان 

✔️گارانتی زومر : 24 ماه

جک درب پارکینگ V2 مدل کالیپسو 600

25,700,000 تومان
✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 600 کیلو گرم

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی وی تو : 24 ماه

جک درب پارکینگ V2 مدل کالیپسو 500

22,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 500 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی وی تو : 24 ماه

موتور درب ریلی v2 مدل 1200

20,500,000 تومان
✔️مدل : موتور درب ریلی v2 مدل 1200 ✔️قدرت جا بجایی : 1200 کیلوگرم ✔️طول: 8 متر ✔️ولتاژ: 220 ولت

موتور درب ریلی v2 مدل 800

18,000,000 تومان

✔️ولتاژ: 220 ولت

✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم

✔️ساخت کشور: ایتالیا

✔️گارانتی وی تو : 24 ماه

جک درب پارکینگ V2 مدل کالیپسو 400

16,400,000 تومان
✔️گارانتی وی تو  : 24 ماه گارانتی
✔️ماکزیمم وزن قابل تحمل: 400 کیلو گرم