درباره آیفون تصویری سوزوکی چه میدانید؟

برند سوزوکی یکی از بهترین برند های بازار در زمینه آیفون تصویری است.محصولات این شرکت یکی از معروف ترین آیفون تصویری موجود در ایران به حساب می آید که با گوشی های تابا و الکتروپیک در رقابت است.سوزوکی تمام محصولات خود را به سراسر ایران ارسال میکند و این شرکت به عنوان اصلی ترین رقیب های برند های ایرانی شمرده میشود. این شرکت در واقع با نام پارسیان تصویر فدک ایران مشغول فعالیت است که با مشارکت شرکت سوزوکی سنگاپور در ایران فعالیت دارد. محصولات این شرکت توسط مهندسان ایرانی طراحی و ساخته میشوند و پس از تایید مهندسان کمپانی سنگاپور، به مرحله خط تولید رفته و محصولات را تولید و مونتاژ میکنند.تمامی محصولاتی که با مشارکت جامع شرکت سنگاپور طراحی و تولید میشوند،با توجه به نیاز مردم این و فرهنگ ایرانیان و نوع سیم کشی ساختمان ها در ایران طراحی شده است. تمام درب بازکن های تصویری سوزوکی 3 سال ضمانت پس از فروش دارد.این گرانتی 24 ماه گارانتی تعمیر و 12 ماه گارانتی تعویض بدون قید و شرط است .به علت داشتن کیفیت بالا در ساخت ،و قیمت رقابتی امروزه طرفداران زیادی را به دست آورده است.پس از رضایت مشتریان از آیفون های تصویری سوزوکی،این برند شروع به تولید جک های پارکینگی خود نیز کرد. این برند توانسته است در بحثجک ای پارکینیگی قوی عمل کند وتبدیل به یک از برند های خوب جک پارکینگی ایرانی شود. همکاری دو شرکت سوزوکی و پارسیان تصویر فدک به صورت بلند مدت است و برای هر دو کشور مزایای خوبی دارد. امیدواریم این همکاری ادامه دار باشد و برای هر دو کشور سود آور باشد.با ارزوی موفقیت برای هر دو کشور.

آیفون تصویری چه برند هایی دارد ؟

·         آیفون های تصویری دو دسته هستند:

·         برندهای ایرانی

·           برندهای خارجی

برند های ایرانی دارای شش برند میباشند:

تعداد برند های خارجی زیاد هستند حال آن که بین آنها متفرقه نیز زیاد است . درزیر چند برند معروف و پرفروش خارجی را آورده ایم :

کوماکس کره ،سامسونگ ،ویدکس ،پاناسونیک ،کامکس

 

 

آیفون تصویری کوماکس (26)

آیفون تصویری تکنما (30)

آیفون تصویری تابا (16)

آیفون تصویری سیماران (26)

آیفون تصویری سوزوکی (46)

آیفون تصویری آلدو (24)

آیفون تصویری الکتروپیک (24)

آیفون تصویری (183)

رتبه اول کیفیت آیفون تصویری در دست الکتروپیک!!!

برند الکتروپیک اولین برند با کیفیت آیفون تصویری در ایران است. یکی از پرفروش ترین برندهای دربازکن های تصویری رنگی، الکتروپیک میباشد که یکی از برند های پرفروش و با کیفیت ایرانی است. یکی از ویژگی های بارز الکتروپیک، طراحی وتولید محصولات با خواسته و نیاز مردم است.این برند توانسته است نیاز کاربران خود رادر سطح بالایی تامین کند و چندین سال پی در پی به عنوان بهترین برند سال از دیدگاه مشتریان ، برگزیده شده است. گارانتی سه ساله الکتروپیک نشان دهنده کیفیت این محصول  است. برند الکتروپیک علاوه بر آیفون تصویری ، جک پارکینگی نیز تولید میکند. برای بررسی جک های الکتروپیک نیز میتوانید اینجا کلیک کنید. برای مشاهده محصولات الکتروپیک ، قیمت آیفون تصویری الکتروپیک ومشاهده بهترین های این برند میتوانید اینجا کلیک کنید.

درب بازکن های تصویری تابا برندی نام آشنا در بین  مصرف کنندگان

 درب بازکن تصویری تابا دومین برند بازاربعد از الکتروپیک دربین آیفون تصویری هاست که حرفی برای گفتن دارد. تنوع محصولات تابا بسیاربالاست و همین امر نیز سبب شده است که هر مشتری با هر نوع سلیقه ای  از محصولات تابا در سبد کالای خود حداکثر یک محصول داشته باشد. قیمت ایفون تصویری تابا و الکتروپیک نسبت به هم در یک راستا هستند و اصولا از برند های سوزوکی و کوماکس گرانتر هستند. بنابراین اگر به دنبال یک محصول  با صرفه اقتصادی و کیفیت بالا هستید به سراغ کوماکس و یا سوزوکی بروید. اما اگر آپشن های خاصی مثل ارتباط داخلی ، ارتباط با نگهبانی و ارتباط با تمام واحد ها هستید و یا به دنبال یک آیفون با قابلیت بازکردن درب آسانسور وکنترل درب پارکینگ هستید آیفون تابا محصولی است که باید به سبد خرید خود اضافه کنید .اگر به اطلاعات کامل تر و جامع تری نیاز دارید و بهترین ایفون تصویری های تابا را میخواهید اینجا کلیک کنید

قیمت آیفون تصویری

قیمت آیفون تصویری یکی از ملاک هایی است که در انتخاب مشتری بسیار تاثیر گذار است.امروزه اگه به بازار بروید و نیاز ای مشتریان را بررسی کنید نیا های دو مشتری کملا با هم متفاوت است .با توجه به نیازهای مشتریان،  تنوع محصولات در بازار بالاست .قیمت های آیفون تصویری  کاملا به برند محصول و ویژگی های کاربری گوشی شما بستگی دارد.برای مثال گوشی بدون حافظه از گوشی حافظه دار ارزانتر است. امروزه تمامی ایفون ها تصویر رنگی دارند.پس در بین گوشی ها صفح مانیتور رنگی مزیت محسوب نمیشود. در عکس زیر به صورت درصدی به مشتریان و نحوه ارتباط آنها با قیمت پرداخته ایم.

در نمودار بالا قسمت های نارنجی رنگ،گوشی های ارزان یا اقتصادی است که 39% بازار ایران را به خود اختصاص داده است. این قسمت برای آیفون های صوتی است که هم قیمت پاین تری نسب به سایر گوشی ها دارند و هم کاربر بیشتری دارند . در اکثرا مناطق روستایی ومناطقی که کارگرها مشغول کار هستند ازآیفونهای صوتی استفاده میشود.روستاییان در شهرستان ها،قسمت عمده ای از مصرف کنندگان آیفون صوتی هستند.

قسم آبی رنگ 42% سهم بازار است. این یعنی افراد با سطح مالی متوسط ترجیح میدهند از آیفون تصویری به جای آیفون صوتی  استفاده کنند. شاید برایتان سوال باشد که این 42 درصد از چه گوشی هایی استفاده میکنند؟در بین برند ها ،گوشی کوماکس و سوزوکی  میان رده حساب میشوند.

قسمت طوسی رنگ نمودار نشان دهنده قشر عظیمی از افراد است که در بین گوشی های میان رده و صوتی ،ترجیح میدهند برای برند معروف و با کیفیت معروفی چون الکتروپیک و تابا ،بهای بیشتری پرداخت کنند ولی خیالی آسوده داشته باشند. ای قسمت نمودار برای افرادی ببرای افرادی است که گوشی های خود را با وسواس بیشتری انتخاب میکنند و مزیت های بیشترازدرب بازکردن و تصویر رنگی ،از گوشی خود انتظار دارند.مانند ارتباط داخلی  یک نفر با همه ،همه با همه ، ذخیره عکس و فیلم،ارتباط با نگهبانی، بازکردن درب پارکینگ با مانیتور و بسیار مزای دیگر.این افراد نسبت برند بودن بسیار حساس میباشندحاضرن پول بیشتری برای گوشی خود پرداخت  کنند و خیالی آسوده داشته باشند. همانطور که در نمودار میبینید با این که قیمت گوشی های الکتروپیک و تابا گرانتر از سایر گوشی ها میباشد، اما با این حساب باز 14 درصد بازارایران را به خود اختصاص داده است.

درب بازکن های تصویری لاکچری فقط 7 درصد بازار را گرفته اند. این آمار کم فقط به دلیل هزینه بالای مانیتور و پنل آن است و افراد کمی هستند که از آیفون تصویری لاکچری  استفاده کنند. ولی با این حساب باز هم مصرف کننده خاص خود را دارند. این مصرف کنندگان سلیقه خاص به خود را دارند و در برج ها ساکن هستند. گوشی های لاکچری برای منازل خاص و برج ها و یا خانه های خیلی خاص و متفاوت استفاده میشوندکه به طور کامل آینه ای هستند و قابلیت آینه شدن دارند.

 پس شما در انتخاب گوشی باید به نیاز های خود توجه کنید.قیمت درب بازکن تصویری به ترتیب ارزانی به شرح زیر میباشد.

 • کوماکس ایرانی

 • سوزوکی

 • سیماران

 • تابا

 • الکتروپیک

 • کوماکس کره ای

هنگام خرید آیفون تصویری ارزان ،علاوه بربرند عوامل زیر هم در قیمت تاثیر دارد:

 • تمام لمسی بودن یامکانیکی بودن
 • صفحه نمایش 4.3 اینچ یا 7 اینچ
 • قابلیت ذخیر عکس
 • قابلیت ذخیره فیلم
 • قابلیت ذخیره فیلم بدون صدا و با صدا
 • قابلیت کنترل درب آسانسور
 • قابلیت کنترل درب پارکینگ
 • قابلیت اتصال به دربین مدار بسته
 • ارتباط با نگهبانی
 • ارتباط با تمام واحد ها

نصب آیفون تصویری به چه صورت شکل میگیرد؟

نصب آیفون تصویری مستلزم تجهیزاتی است  که شما خریداری میکنید، این تجهیزات عبارتند از:

 • پنل داخلی (مانیتور داخل منزل )

 • پنل بیرونی

 • سیم های رابط

 • قفل زنجیری

 • منبع تغذیه

اگر ترانس شما در خروجی 12 ولت ac بود میتوانید از این نقشه استفاده کنید. 

بهترین آیفون تصویری ایران چه برندهایی هستند؟

بهترین درب بازکن های تصویری در ایران  به ترتیب کیفیت الکتروپیک ،تابا الکترونیک ، سوزوکی و کوماکس میباشند.

در این مقاله میخواهیم به بررسی بهترین آیفون تصویری بپردازیم . پس از خواندن این مقاله میتوانید بهترین برند درب بازکن های ایرانی و خارجی را شناخته و با خیال راحت انتخاب کنید. این شرایط را در نظر داشته باشید که مناسب ترین مانیتور برای شما با توجه به شرایط ساختمان، تعداد واحد ها و میزان بودجه شما مشخص می گردد، پس نمی توان یک درب باز کن خاص را برای همه به عنوان نسخه طلایی همگانی مشخص کرد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که رنگی بودن صفحه نمایش و حافظه دار بودنِ آن، دیگر یک خصوصیت ویژه به شمار نمی رود، بلکه امروزه همه آیفون های جدید رنگی هستند و اکثرا حافظه دارند، پس برای خرید آیفون تصویری در جستجوی این ویژگی ها نباشید.احتمالا برای شما هم یکی از مهمترین نکات خرید دربازکن قیمت آن و بودجه از قبل برنامه ریزی شده شما است. در نظر داشته باشید که تفاوت قیمت درب بازکن های تصویری  بیشتر از اینکه به کیفیت آن ها مربوط باشد، به تعداد خصوصیت و کارکرد های آن ارتباط دارد. پس می توان گفت که لزوما گران تر بودنِ دربازکن به معنای کیفیت بهتر آن نیست، بلکه احتمالا از ویژگی های بیشتری پشتیبانی می کند. در ادامه این مطلب مناسب ترین گوشی های ایرانی را برای شرایط گوناگون معرفی می کنیم

آیفون تصویری ایرانی بخریم یا خارجی؟

آیفون تصویری ایرانی اگرچه اختلاف کیفیتی کمتری نسبت به آیفون تصویری های خارجی دارند اما به دلیل نوسانات ارزی ،گوشی های خارجی دارای قیمت های بسیار هنگفتی میشوند که این قیمت برای مصارفی شخصی و روزانه مناسب نمیباشد.گوشی ایرانی ایرانیزه شده اند. یعنی با توجه به نوع سیم کشی ساختمان ها در ایران و نوع فرهنگ ایرانی ها طراحی شده است. یکی ازدلایلی که باعث شده است مردم ایران درسبد کالای خود گوشی های ایرانی را به گوشی های خارجی ارجعیت دهند، قیمت مناسب آن است. درب بازکن های ایرانی به دلیل ایرانیزه شدن ، تماما دارای کاتالوگ های ایرانی میباشند و نصب درب بازکن های تصویری برای نصاب های ایرانی و خانواده ها نیز آسانتر میباشد.گوشی های ایرانی دارای گارانتی 36 ماهه میباشند که در ایران نمایندگی ها مسئولیت صفر تا صد دستگاه را میپذیرند.

خرید آیفون تصویری آنلاین از لاله زار مال

یکی از بهترین راه هایی که میشود در وقت صرفه جویی کرد خرید آنلاین از سایت ها و فروشگاه های معتبری است که دارای درگاه پرداخت و اینماد هستند و میشود به طور واضح استعلام گرفت .یکی از سایت های معتبری که  میشود با خیال راحت گوشی خود را  تهیه کنید فروشگاه آنلاین دیجی کالا است ولی فروشگاه لاله زار مال از این جهت معتبرتر است که به صورت تخصصی آیفون تصویری کار میکند و از نمایندگان رسمی برند های سوزوکی و کوماکس در ایران است . هر صنفی مرکز خرید خاص به خود را داردصنف تجهیزا الکتریکی و الکترونیکی در لاله زار است.لاله زار مال دارای فروشگاه فیزیکی نیز میباشد. در لاله زار مال تمام برند ها را دموجود میباشد. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که هنوز طبق عادات گذشته خرید خود را حضوری انجام میدهید،میتوانیم در لاله زار مال به صورت حضوری در خدمت شما باشیم. تمامی گوشی های لاله زار مال از جانب خود کارخانه سازنده ،بین تا 1 تا 3 سال ضمانت دارد . اما فروشگاه اینترنتی لاله زار مال علاوه بر این که ضمانت خود شرکت سازنده را دارد،شرکت یکسال ضمانت میدهد کاری که دیگر رقبا انجام نمیدهند.

لاله زار مال

فروشگاه اینترنتی لاله زار مال از سال 98 شروع به فعالیت اصلی خود کرده است .فروشگاه لاله زارمال به صورت تخصصی در زمینه  مانتیتور ها و پنل ها از تمامی برندها ، انواع جک های پارکینگی ،راهبند های برقی،  سیستم های حفاظتی و دوربین مدار بسته ، کرکره برقی ، قفل های برقی ،آرام بند ،رسیور و ریموت ، سسیتم های حضور و غیاب و... فعالیت اصلی خود را دارد و در جز اولین تامین کننده های آیفون تصویری به شمار میایند.